Profesjonalne środki czystości

Kategorie

O nas

 

Jesteśmy firmą, która od 2010 roku współpracuje z producentem profesjonalnych środków czystości dzięki temu przekonaliśmy się jak dobre produkty można tworzyć wykorzystując nanotechnologię. Oferowane przez nas produkty marki Clinex oraz Nano Protect Silver cieszą się wielkim uznaniem wśród klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni nie tylko z oferowanych produktów, ale również z miłej i profesjonalnej obsługi. Obecnie jesteśmy jedynym dystrybutorem prowadzącym sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego w województwie mazowieckim.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Doradzamy klientom w doborze odpowiednich produktów dostosowując je do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy hotele, pensjonaty, restauracje, firmy produkcyjne gdzie sterylna czystość jest wizytówką, wymogiem i standardem, firmy handlowe, usługowe i przemysłowe oraz każde gospodarstwo domowe, którego mieszkańcy lubią czuć się czysto i bezpiecznie. Myjnie samochodowe, które dbają o wygląd i czystość aut wielu osób na pewno znajdą tu również odpowiedni asortyment.

Nasz dostawca po przez szereg wieloletnich badań wyodrębnił nanocząsteczkę srebra i wykorzystał ją do produkcji szeregu wysokiej, jakości i pełnej gwarancji produktów, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Srebro to pierwiastek chemiczny. Należy do metali o szczególnych właściwościach i zastosowaniu. Jego szczególną właściwością, jest jego bakteriobójczość. A historycznie, jest jednym z najdawniej znanych i wykorzystywanych naturalnych antybiotyków. Antybiotyki najnowszej generacji są w stanie eliminować około 40 bakterii lub grzybów. Srebro niszczy ponad 650 różnych bakterii.

Już w starożytnym Egipcie zanurzano srebrne sztaby w wodzie, którą spożywano, jako lekarstwo na wrzody żołądka, a rzymscy legioniści przykładali do ran srebrne monety, aby przyspieszyć ich gojenie. W średniowieczu bogaci rodzice dawali swoim dzieciom srebrne łyżeczki do ssania - jako zabezpieczenie przed zarazą i chorobami.

Nanocząsteczki srebra wyodrębnione w drodze badań nie wchodzą w reakcję z kwasami organicznymi, oraz kwasem solnym. Kwasy te stanowią typowe składniki obecne wewnątrz trawiennego ludzkiego czy zwierzęcego układu pokarmowego. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż używany w gospodarstwie domowym lub jednostkach zbiorowego żywienia ( restauracje, stołówki ) oferowany produkt, nie tworzy groźnych dla życia azotanów oraz chlorków.

 

Firma:

IM Business Sp. z o.o.

ul. L. Berensona 158D

03-287 Warszawa

NIP: 5242770477

 

Sklep czystości.pl:

tel.: +48 571 436 366

e-mail: biuro@czystosci.pl

 

Konto bankowe:

07 1950 0001 2006 0893 0480 00


Strona głównaStrona głównaLOGOWANIE

Witaj

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Wszystkie promocje